La Conselleria d’Educació ha publicat avui el llistat definitiu dels alumnes que han sigut atorgats amb els premis extraordinaris al seu rendiment acadèmic durant el curs 2020-2021.

A continuació els trobareu ordenats per població i centre:

Agullent, CEIP Sant Vicent Ferrer

  • Gisbert Herrero, Mar
  • Jimenez Belda, Antonio
  • Pascual Vidal, Carla

Aielo de Malferit, CEIP Sant Josep de Calasssanç

  • Castelló Sanchez, Estanis
  • Juan Belda, Vera

Albaida

  • Bodí Pont, Cayetana (Ceip Covalta)
  • Nacher Muñoz, Marc (Ceip Covalta)
  • Bernabeu Abdón, Juan Enrique (Ceip Elias Tormo)
  • Colubi Ferrándiz, Javier (Ceip Elias Tormo)
  • Constant Policarpo, Ricardo (Ceip Elias Tormo)

Benigànim, CEIP Beata Inés

  • Moscardó Benavent, Nicolás
  • Vila Garcia, Aroa
  • Zail, Lina

Bocairent, CEIP Lluis Vives

  • Beneyto Belda, Paula
  • Carbonell Urbisova, Zuzana
  • Hernández Cantó, Alejandra

Castelló de Rugat, CEIP Verge del Remei

  • Benavent Martínez, Paula
  • Paya Julia, Carles

Guadasséquies, CRA Riu d’Albaida

  • Ramírez Fernández, Sofía
  • Soriano Ureña, Eric

Llutxent, CEIP Ausiàs Marc

  • Azahaf Charabi, Ilias
  • Canet Prats, Marc
  • Escrivà Català, Gerard

Montaverner, CEIP Doctor Espluges

  • Martínez Albert, Aitana

Montitxelvo, CRA Serra del Benicadell

  • Ruiz Navarro, Adriana
  • Seguí Almiñana, Andreu
  • Vidal Gómez, Aleix

L’Olleria

  • Beneyto Seguer, Aroa (CEIP Isabel la Católica)
  • Boluda Espluges Aitana (CEIP Isabel la Católica)
  • Cerdá Egea, Ivan (CEIP Isabel la Católica)
  • Estruch Sahuquillo Joel (CEIP Manuel Sanchis Guarner)
  • Fenollar Blasco, Laia (CEIP Manuel Sanchis Guarner)
  • Martínez Martí, David (CEIP Manuel Sanchis Guarner)

Ontinyent

CEIP Bonavista

  • Gandia Tortosa, Marta
  • Minguet Micó, Laia
  • Senabre Sanz, Iris

CEIP Lluis Vives

  • Fuster Galbis, Mireia
  • García Carreño, Selei
  • Gironès Soler, Jaume

CEIP Maestro Carmelo Ripoll

  • Mollà i Arques, Francesc
  • Sanchís Quilis, Joan
  • Torrent Bas, Neus

CEIP Martínez Valls

  • Pérez Albert, Víctor
  • Salmerón Beneyto, Cristina
  • Tomás Gisbert, Pau

CEIP Vicent Gironés Mora

  • Bellastrach Sebay, Ishak Haron
  • Cambra Martínez, Martina
  • Vaño Montés, Lucia

CP. San José

  • Campoy Cambra, Iker
  • Doménech Ferrero, Mateo
  • Sanz Olivares, Pablo

CP. La Concecpión

  • Bellver Pastor, Belén
  • Lloret Martínez, Enrique
  • Vidal Martí, Mar

CP. Pureza de Maria

  • Cairols Aparicio, Claudia
  • Mollá Cambra, Mar
  • Mollá Insa, Maria

CP. Santa María

  • Cambra Calatayud, Andrea
  • Terol Donose, Marcos

Quatretonda, CEIP Rafael Altamira

  • González Aranda, Arantxa

 

 

FER UN COMENTARI

Introduïu el vostre comentari.
Introduïu el vostre nom aquí

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.